BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaip įmanoma duoti pavadinimą jausmui, kurio negali aprašyti ištisom pastraipom?

Ir jau negaliu dėt ant visko ir atidėliot.
Reikia daryt daryt daryt. Darbus, kurių deadline’ai artėja nori tu to, ar nenori, o jie užima tikrai ne vieną vakarą ir net ne vieną naktį. Bet nieko, dabar didelis užimtumas labai gerai. Mažiau galvoju, mažiau spangstu, mažiau laiko trizniavimui ir panašiai. Ir netgi dabar kažką turiu daryt, bet jau 2/3 darbų padariau, todėl vis sunkiau verst save dirbt ir toliau. Sunku.

Ir net negaliu mylėt. Nes jei pamilsiu iš tikrųjų, tuomet mylėsiu tikrai ilgiau nei galėsim būt kartu. Nors jis jau “pasileido nuo rąsto ir nebestabdo savo jausmų”, bet jis niekad neįklimptų taip giliai, kaip aš netyčia galiu.

Anksčiau laukdavau ateities. Dabar jos visai nelaukiu. Dabar aš taip be proto džiaugiuosi dabartimi, kad negaliu apsakyti. Tiesa… aš myliu gyvenimą.

Man patinka bėgti iš pamokų, kad pažiūrėtume į gulbes. Tai kas, kad jos būna penktam plane. Tai kas, kad prieš pabėgant mes net nežinom, kad jos ten iš viso būna. Bet kaip… nuostabu.

Man patinka gerti vandenį. Valgyti sūrį brie. Žiūrėti Gossip Girl vien dėl Chuck & Blair. Pabudus ryte nusišypsoti ir pamatyti tekančią saulę.

Man patinka, kad jis nežino, kad aš žinau, kad galbūt jį myliu.

negalėjau neįmest šito pic… :D

Patiko (0)

Rodyk draugams

No comments yet. Be the first.

Rašyk komentarą

You must be logged in to post a comment.