BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Odė tai, kuri visuomet šalia.

Nežinau ar gera idėja daryti tai paskubomis, tačiau aš rašau iš pačios širdies. :)
AČIŪ, tai žodis, kuris sakomas daug kartų per dieną net nesusimąstant. Dėkojame, kai mus praleidžia, kai ką nors paduoda, kai nusičiaudėjus pasako „į sveikatą” ir taip toliau. Bet tas „ačiū”, kurį noriu pasakyti yra visai kitoks…

Nežinau ar tai galima pavadinti dėkingumu, nes tai kažkas žymiai daugiau.
Nemanau ar atsidėkoti galima tuo pačiu, nes tai nepakartojama.
Labai sunku įvardinti ir apibrėžti tai, kaip vertinu tai, kad esi šalia. Ir tu man daug svarbiau nei visi vaikinai kartu sudėjus, visos meilės seilės ir kitokie š… Na taip, susiradę vaikinus gal (nu ok, tikrai…) apleidžiame viena kitą (aš, aišku, tave apleidžiu labiau…), tačiau abi suprantam, kad tai laikina, kad nieko negalim su savimi padaryti ir, kad vis tiek esam pačios svarbiausios viena kitai (bent jau tu man, tai tikrai).

Esi šalia visada, kai man tavęs reikia ir tada, kai manau, kad nieko man apskritai nereikia. Supranti ir atleidi pačius kvailiausius dalykus, netgi mane pakeisti ruošiesi! Paskutinis dalykas nemanau, kad yra labai geros draugės bruožas, bet turint omenyje šią situaciją, tai turbūt tavo ketinimai labai geri, nors aš labai tikiuosi, kad tu nė nebandysi ar bent jau, kad tau nepavyks. :D

Su tavimi mano pačios linksmiausios, kvailiausios, juokingiausios akimirkos. Su tavimi galiu būti savimi ir tu turbūt vienintelė, su kuria tokia būnu. Pakenti mano savanaudiškumus ir kitas blogas, man būdingas savybes. Atsimeni, kai pykdavomės anksčiau? Jau taip ėsdavomės, kad dievuli padėk… Bet po to vis tiek susieidavom. Pavyzdžiui todėl, kad sutikdavau kokį vaikiną apie kurį galiu papasakoti tik tau ar panašiai. Natūraliai gaudavosi. O dabar apsišlifavom… Tas žodis, manau, labai mum tinka. Nesakyk, kad nebūdavo visokių įkandimų viena kitai ir praėjus didžiųjų barnių laikotarpiui… Bet dažnai mes į tai net nelabai sureaguodavom, nebent patylėdavom kokią minutę, o po to viskas lyg nieko nebūtų buvę.
Ir šito kreipimosi tikslas nėra prisiminti gražius laikus, mūsų dribes (pavyzdžiui, mano, lietuvių kabinete) ar kitką. Aš noriu oficialiai padėkoti už tai, kad tu esi. Aš esu pati laimingiausia turėdama tokią draugę kaip tu.

Patiko (0)

Rodyk draugams

No comments yet. Be the first.

Rašyk komentarą

You must be logged in to post a comment.