BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Velniop.

Jau labai ilgai noriu čia parašyti. Bet vis neišeina, nesigauna. Parašau sakinį ir tai pasirodo kaip visiška pieva. Ir dabar taip atrodo, bet manau reikia „persilaužti“.

Aš nepasitikiu P. Ir iš tiesų. Jis per daug protingas, per daug žino apie mane, per daug moka manipuliuoti kitais. Ir ne tik, kad moka, jis tai naudoja ir praktiškai. Ir net nepajausiu, kai būsiu apsukta, susukta, užsukta, išsukta ir visokia jo manipuliacijom.

Nėra meilės, nėra įsimylėjimo, nėra aistros… O gal visko po truputį? Aš noriu būti su juo, nors nematau ateities. Ir jis nemato. Niekas nemato, nes žinom, kad jos nėra.

Tik vis tiek… jau per daug įdėta į santykių kūrimą, kad galima viso to atsižadėt būtų. Chaaa :D Taip parašius prisiminiau, kai išsiskyriau su R, o ten OHO kokia meilė buvo xD Pyst pyst, atsiprašant, ir baigta.

Jei užtektų pasakyt „Norėčiau jį mylėt“, tuomet būtų lengviau. Dabar net nežinau ar noriu. Neapsimoka. O, taip… tas žodelis, kuris lenda į daug daug mūsų gyvenimo sričių… Bet į šią?? Čia jau ne visai gerai. Neapsimoka mylėt. Nu na… Dar taip gali būti?

Ir truputį atsibodo visa tai tęsti iki begalybės.

Patiko (0)

Rodyk draugams

No comments yet. Be the first.

Rašyk komentarą

You must be logged in to post a comment.