BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sveikas pasauli, labas rytas.

Labas rytas,

pasitaiko duobių santykiuose, gyvenime. Po kiekvienos iš jų pakyli lyg feniksas iš pelenų. Netikiu, kad rašysiu taip, kaip rašiau kadaise, bet žinau, kad man to reikia. Mokslo metams prasidėjus, galbūt, vėl neturėsiu laiko sau, neturėsiu laiko kūrybiškumui lavinti. Bet aš pasistengsiu suprasti, ko iš tiesų noriu ir kas man iš tikrųjų tiks. Dabar pasistengsiu išsaugoti tobulai dabarčiai tinkančius santykius ir tuo pačiu bandysiu nekelt įtampos su tėvais. Užduotis atrodo beveik neįmanoma, bet taip bus, nes jei ne… Nes jei ne, tai reiškia jog dabar dar neatėjo duobės taškas į mano gyvenimą, tad nėr ko laukti aušros. O aš laukiu. Galbūt pernelyg pasyviai, bet dažniausiai viskas susitvarko savaime.

Red Hot Chili Peppers Californication sukuria rytą tokį, kokio laukiau jau kelios savaitės. Tokį, kuris nuteiktų rašyt. Rašyt taip, kad ir vėl pasijusčiau galinti tai daryti, kad ir vėl rašymas taptų neatskiriama mano dienos dalis. O to jau nebuvo seniai… Seniai - žodis sąlyginas, bet atsižvelgus į mano amžių, metai yra pakankamai daug. Kad ir kaip greitai jie lėktų.

Penktadienis… vasaros atostogų metu nuvertėjus diena. Reiškia tik tai, kad artėja savaitgalis, pomidorų/agurkų marinavimo, obuolienių ir uogienių bei kompotų darymo dienos. Kad ir kaip ten - gražaus ryto, skanios rytinės kavos, kaip įmanoma geriau praleisto penktadienio.

O aš.. aš tikiuosi grįžti su įkvėpimu, grįžti su noru rašyti ir tikiuosi, kad jau gal net kelias savaites svarstyta mintis grįžti yra vykus.

Patiko (0)

Rodyk draugams

No comments yet. Be the first.

Rašyk komentarą

You must be logged in to post a comment.